Spolupráce

Vlastníte byt, apartmán nebo dům v Třeboni a máte zájem ho krátkodobě pronajímat?

Proměňte svou nemovitost v dokonalou investici – zdroj pravidelného a bezpracného příjmu.

Naše společnost nabízí svým klientům komplexní služby krátkodobého pronájmu.

Správa nemovitosti na krátkodobý pronájem zahrnuje veškerou péči, kterou vaše nemovitost potřebuje s maximálním zaměřením na výnosovou stránku.

1.     Správa bytu/ apartmánu/ domu

Profesionálně Vaši nemovitost nafotíme, vytvoříme profil na webu, postaráme se o cenovou strategii, celkový management a komunikaci s Vašimi klienty. 
Povedeme knihu hostů a vyřešíme veškeré zákonné poplatky a náležitosti (EET atd.).

2.     Check in/ Check out

Zajistíme ubytování hostů ve Vaší nemovitosti a jejich seznámení s prostředím. V případě zájmu klientů je možné převzít klíče v naší kanceláři, popřípadě po předchozí domluvě s klientem na jiném místě.

Po ukončení pobytu nemovitost převezmeme, provedeme její řádnou kontrolu a vše připravíme k ubytování pro dalšího klienta.

3.     Servis 7/24

Pokud během pobytu dojde k jakékoliv záležitosti, která bude potřebovat naši součinnost, jsme připravení operativně pomoci.
Klientům nabízíme non-stop telefonickou podporu v režimu 7/24.

4.     Kompletní služby

Úklid – Zajistíme pravidelný úklid Vaší nemovitosti na profesionální úrovni. Prostory budou vždy před každým příjezdem hostů perfektně připraveny, včetně čistých lůžkovin, ručníků a hygienických potřeb.

Drobné opravy – Provedeme drobné opravy, v případě nutnosti rozsáhlejších oprav je zajistíme po předchozí domluvě s majitelem.

Vyúčtování – Každý měsíc Vám zašleme přehledné  vyúčtování všech plateb a Váš výdělek přímo na Váš účet. Nemusíte se starat o žádné platby ani účtenky.

Zákonné povinnosti – Postaráme se za Vás o zaplacení všech povinných poplatků spojených s krátkodobými pronájmy, hlášení  ubytovaných cizinců a o přípravu podkladů pro Vaše daňové přiznání.

V případě Vašeho zájmu o více informací vyplňte níže uvedený formulář nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 607 422 355 nebo e-mailu info@agenturatrebon.cz